Хліб і дієта

Rate this item
(0 votes)

Кажуть, що з десяти чоловік, які збираються сідати на дієту, дев'ять викреслений з раціону хліб. І будуть не праві. Від хліба неможливо погладшати, якщо вживати його в міру. Зате ви позбавляєте себе шуканого запасу вітамінів В - все чули, що у тих, що худнуть часто псується настрій на другий день ... Вітамін В відповідає за освіту в організмі гормону серотоніну - гормону «щастя».

Тим часом, якісний житній хліб допомагає худнути. Згадаймо про клітковину: вона виведе з організму зайвий баласт, забере зайвий жир, який перебував в їжі, і знизить холестерин. Якщо ви їсте хліб в першій половині дня, зайва вага гарантовано не пристане, все вуглеводи «спалять» денної активністю. До речі, вуглеводи розпадаються тільки при денному світлі. Тому вуглеводну їжу споживаємо годин до чотирьох. А потім - білкову. Холодна їжа менш сприяє накопиченню жиру, на її засвоєння організмом витрачається більше калорій.

Всім худне категорично показано включати в раціон хліб грубого помелу. Як його визначити? Поверхня такого хліба покрита горбками, а м'якуш рябітся жовто-коричневими цяточками. Вченими доведено, що відчуття насичення від хліба відбувається зовсім не через калорій, а від міститься в білкових речовинах глютамінової кислоти, що грає важливу роль в процесах обміну.